Verenigingsprijs

Stand per 13-03-2019

VerenigingAantal wedstrijdenTotaal punten libreTotaal punten driebandenTotaal extra puntenGemiddelde extra puntenGemiddelde aantal punten
1ZOETERMEER327748170.531254.40625
2EGELANTIER DE532280380.7169814.30189
3SPORTVRIENDEN8027947430.53754.27081
4CONCORDIA6274143320.5161294.26881
5CARAMBOLE1024290530.5196084.20588
6WATERTOREN16670120.754.1875
7KATPOLDER853430400.4705884.03529
8WAPEN V GOUDA467084220.4783.957
9DIKKE MUG DE692710320.4637683.92754
10Fisherman's Friends1403750.3573.524
11RUST WAT484989210.4383.493
12RAEDTHUYS 'T351210130.3714293.45714
13OP DREEF6818438270.3970593.45099