Verenigingsprijs

Stand per 12-05-2019

VerenigingAantal wedstrijdenTotaal punten libreTotaal punten driebandenTotaal extra puntenGemiddelde extra puntenGemiddelde aantal punten
1ZOETERMEER419569230.5614.561
2CONCORDIA8193200450.5564.44
3EGELANTIER DE632730440.6984134.33333
4CARAMBOLE1265370650.5158734.2619
5KATPOLDER1054360540.5142864.15238
6WATERTOREN21870160.7619054.14286
7Fisherman's Friends20059100.53.933
8DIKKE MUG DE843290380.4523813.91667
9SPORTVRIENDEN10432760510.493.913
10WAPEN V GOUDA6188105270.4433.738
11RUST WAT6157120260.4263.557
12OP DREEF8322347330.397593.44177
13RAEDTHUYS 'T421430140.3333333.40476