Verenigingsprijs

Stand per 15-01-2019

VerenigingAantal wedstrijdenTotaal punten libreTotaal punten driebandenTotaal extra puntenGemiddelde extra puntenGemiddelde aantal punten
1CONCORDIA4459105260.5909094.52268
2ZOETERMEER235138120.5217394.4203
3SPORTVRIENDEN5720430300.5263164.28068
4EGELANTIER DE361530240.6666674.25
5CARAMBOLE713010390.5492964.23944
6KATPOLDER582360280.4827594.06897
7OP DREEF4612934200.4347833.78985
8WATERTOREN1141080.7272733.72727
9DIKKE MUG DE471740200.4255323.70213
10WAPEN V GOUDA314451140.4523.613
11RUST WAT323954160.53.469
12RAEDTHUYS 'T2481050.2083333.375
13Fisherman's Friends1002430.33.2