Verenigingsprijs

Stand per 08-04-2024

VerenigingAantal wedstrijdenTotaal punten libreTotaal punten driebandenTotaal extra puntenGemiddelde extra puntenGemiddelde aantal punten
1DIKKE MUG DE411790220.5365854.36585
2SPORTVRIENDEN5617744290.5184.208
3De Egel8528356440.5176474.20785
4DE TAS1404480.5714.19
5RAEDTHUYS 'T281150160.5714294.10714
6CONCORDIA7160163370.5211273.90607
7MIDDEN BOSKOOP1403940.2863.714
8Fisherman's Friends1403880.5713.619
9CARAMBOLE571940230.4035093.40351