Verenigingsprijs

Stand per 27-02-2020

VerenigingAantal wedstrijdenTotaal punten libreTotaal punten driebandenTotaal extra puntenGemiddelde extra puntenGemiddelde aantal punten
1OP DREEF6120269440.7213114.81964
2EGELANTIER DE6121749380.6234.628
3RAEDTHUYS 'T281220130.4642864.35714
4Fisherman's Friends17054100.5884.235
5DIKKE MUG DE572400280.4912284.21053
6KATPOLDER582420340.5862074.17241
7CONCORDIA6452153350.5474
8ZOETERMEER4752101200.4263.972
9RUST WAT33093140.4243.758
10CARAMBOLE802950350.43753.6875
11SPORTVRIENDEN591880200.3389833.18644
12WAPEN V GOUDA453875140.3113.067