Verenigingsprijs

Stand per 14-11-2018

VerenigingAantal wedstrijdenTotaal punten libreTotaal punten driebandenTotaal extra puntenGemiddelde extra puntenGemiddelde aantal punten
1EGELANTIER DE20980150.754.9
2CONCORDIA232461140.6094.58
3WATERTOREN6270614.5
4ZOETERMEER13282070.5384624.20515
5SPORTVRIENDEN3211216180.56254.16666
6CARAMBOLE381560200.5263164.10526
7KATPOLDER321270150.468753.96875
8DIKKE MUG DE26970100.3846153.73077
9OP DREEF22621490.4093.667
10WAPEN V GOUDA17222970.4123.569
11Fisherman's Friends601620.3333.556
12RAEDTHUYS 'T1345020.1538463.46154
13RUST WAT18183080.4443.222