Verenigingsprijs

Stand per 17-10-2021

VerenigingAantal wedstrijdenTotaal punten libreTotaal punten driebandenTotaal extra puntenGemiddelde extra puntenGemiddelde aantal punten
1SPORTVRIENDEN16582180.55.375
2RUST WAT702630.4294.952
3DIKKE MUG DE943060.6666674.77778
4Fisherman's Friends802640.54.333
5CONCORDIA18850110.6114.148
6RAEDTHUYS 'T414010.253.5
7CARAMBOLE826020.253.25
8DE TAS12121970.5833.111
9EGELANTIER DE16291460.3752.979
10OP DREEF410030.752.5
11KATPOLDER000000