Verenigingsprijs

Stand per 16-11-2022

VerenigingAantal wedstrijdenTotaal punten libreTotaal punten driebandenTotaal extra puntenGemiddelde extra puntenGemiddelde aantal punten
1SPORTVRIENDEN195326110.5789474.614
2De Egel3111917190.6129034.56987
3Fisherman's Friends1103650.4554.364
4CARAMBOLE22840100.4545453.81818
5DIKKE MUG DE1659070.43753.6875
6RAEDTHUYS 'T932040.4444443.55556
7CONCORDIA272155130.4814813.49385
8DE TAS501010.22.667