Verenigingsprijs

Stand per 25-03-2020

VerenigingAantal wedstrijdenTotaal punten libreTotaal punten driebandenTotaal extra puntenGemiddelde extra puntenGemiddelde aantal punten
1OP DREEF6922171480.6956524.57485
2EGELANTIER DE6823753420.6176474.52453
3RAEDTHUYS 'T321400140.43754.375
4Fisherman's Friends19062110.5794.351
5DIKKE MUG DE642700320.54.21875
6KATPOLDER652740370.5692314.21538
7CONCORDIA7058168390.5574.029
8ZOETERMEER5158106210.4117653.90851
9RUST WAT360103160.4443.815
10CARAMBOLE893320370.415733.73034
11SPORTVRIENDEN662140250.3787883.24242
12WAPEN V GOUDA494485170.3473.211