Verenigingsprijs

Stand per 06-11-2021

VerenigingAantal wedstrijdenTotaal punten libreTotaal punten driebandenTotaal extra puntenGemiddelde extra puntenGemiddelde aantal punten
1SPORTVRIENDEN258431130.525.01332
2DIKKE MUG DE16790110.68754.9375
3RUST WAT1003560.64.667
4Fisherman's Friends1204170.5834.556
5RAEDTHUYS 'T940040.4444444.44444
6CONCORDIA292075160.5517244.13797
7OP DREEF828070.8753.5
8DE TAS192230100.5263163.26311
9CARAMBOLE1648030.18753
10EGELANTIER DE26472280.3076922.93592
11KATPOLDER000000