Verenigingsprijs

Stand per 09-11-2019

VerenigingAantal wedstrijdenTotaal punten libreTotaal punten driebandenTotaal extra puntenGemiddelde extra puntenGemiddelde aantal punten
1DIKKE MUG DE231150160.6956525
2EGELANTIER DE238919160.6964.971
3OP DREEF207020130.654.8333
4Fisherman's Friends602030.54.444
5RAEDTHUYS 'T939040.4444444.33333
6ZOETERMEER15103760.43.955
7CARAMBOLE291100160.5517243.7931
8KATPOLDER22830110.53.77273
9RUST WAT1203340.3333.667
10CONCORDIA221647120.5454553.57586
11WAPEN V GOUDA15122850.3333.289
12SPORTVRIENDEN2256030.1363642.54545